Spence Fox Sports PBC PPV Pacquiao vs

DAHA FAZLA: Ionescu, Kobe Bryant’ı anma törenini maç kazanan 3 ile tamamladı

Bu, Ionescu’dan gördüğümüz son triple-double olmayabilir. Eski Oregon yıldızı, 26 ile triple-double’larda NCAA’nın tüm zamanların lideri ve WNBA’da ilk maçına ulaştığında Liberty için altıncı maçını oynuyordu.

Bu sezonda bir saniye şansı yakalayabilir ve bunu yapabilirse, WNBA’de iki triple-double yapan ikinci oyuncu olacak. Sheryl Swoopes (1999, 2005) şimdiye kadar bu zirveye ulaşan tek oyuncu.

Ionescu’nun şimdiden önemli bir rekora çok yakın olması onun yeteneğinin göstergesi. Aynı zamanda, büyük ölçüde kaybedilen bir ilk sezonun ardından başarabildiği gelişmeye de değiniyor. Çaylak kampanyasının başlangıcı, COVID-19 salgını nedeniyle ertelendi. Ardından, seyahati "Wubble" 3. derece ayak bileği burkulması nedeniyle üç maçtan sonra kısa kesildi.

Sonuç olarak, Liberty 2-20’lik korkunç bir rekora tökezlerken, çaylak olarak sadece üç maçta oynadı.

Ancak sadece bir yıl sonra Ionescu, New York için işleri tersine çevirmeye yardımcı oldu. Liberty, 2021 WNBA sezonuna ligin en iyi 3-0’lık rekoruyla başladı ve şimdiden geçen sezondan daha fazla galibiyete sahip. Ionescu, takımın hızlı dönüşünde kilit bir çark oldu ve yıldan yıla istatistikleri bunu gösteriyor.

2020 Sezonu İstatistik 2021 Sezonu
18.3 Puan 21
4.7 ribaund 9
4 asist 7
35 3 puanlık % 52.6

Kabul, bu her iki durumda da küçük bir örneklem büyüklüğü (her sezonda üç maç). Ancak yine de bu sınırlı örnekte Ionescu gelişti ve New York’un kazanmasına yardımcı oluyor. Bunu yapmaya devam ederse, oyunda tüm zamanların en iyisi olma şansı var.

Ve en azından, WNBA’nın gece bazında en büyük üçlü-çift tehdidi olmalı.

Cuma gecesi Sabrina Ionescu, ilk WNBA sezonunun çoğuna büyük bir sakatlık geçirdiği için ilk maçında oynadı.

Söylemesi güvenli, dönüş onun veya Liberty için bundan daha iyi olamazdı.

2020 WNBA Draft’ındaki 1 numaralı seçim, 25 sayılık, 11 asistli double-double yaptı ve Fever’ı düşürmek için takımının tüm hücumunu sağladı.

DAHA: İşte Sabrina Ionescu hakkında bilmeniz gereken her şey

Ionescu, New York’a 90-87 galibiyet vermek için 0.4 saniye kala 3 sayılık da dahil olmak üzere New York’un son sekiz sayısını kaydetti. Liberty son dakikada dört sayı farkla geride kaldı.

Sabrina’ya tekrar hoş geldiniz. #CountIt@sabrina_i20, @nyliberty ile ilk oyununda oyunun kazananını karşılıyor! 🙌 pic.twitter.com/7hhTV7jRa3

— WNBA (@WNBA) 15 Mayıs 2021

"Onu istedim. Bir süredir oynamadım. Bu takım için istedim" belirleyici vuruşunu söyledi. "Burada büyük bir galibiyet elde ettik. Bu bizim için sadece başlangıç."

Ionescu, 2020 kampanyasının çoğunu kaçırdı "yalpalamak" Derece 3 ayak bileği burkulması geçirdikten sonra. Cuma günü, Liberty’nin iyileşmesi sırasında ona gösterdiği sabır için teşekkür etti.

"Sadece oynamaya ve sevdiğim şeyi yapmaya geri döneceğim için heyecanlıyım. Biliyorsun, ekibim beni destekledi, koçluk ekibim, tüm bu organizasyon," dedi. "Yapmayı sevdiğim şey bu. Yüksekler, alçaklar, her şey onun aracılığıyla. Sadece gerçekten karşılığını veriyor."

Ionescu’nun sezonun ilk maçı unutulmaz olsa da, ondan önce planladığı haraç da öyleydi. Brooklyn’deki Barclays Center’a merhum Kobe Bryant’ın formasını giyerek geldi.

Sabrina Ionescu sezona ilk kez katıldı 💜 💛(@nyliberty aracılığıyla) pic.twitter.com/uBAtIltfpp

– ESPN (@espn) 14 Mayıs 2021

Ionescu, Bryant’ı bir akıl hocası ve arkadaşı olarak görüyordu, bu da formayı sezonunu anlatmak için dokunaklı bir yol haline getirdi, özellikle de Bryant’ın ölümünden sonra Cumartesi günü Basketball Hall of Fame’e alınmasıyla.

Vladimir Guerrero Jr. herkesin bildiği bir isim. 

Babası Vladimir Guerrero, bir zamanlar oyundaki en iyi ihtimal olmanın yanı sıra, bir Hall of Famer’dır. Bu yüzden Guerrero Jr., MLB’nin deplasmanda liderliği için berabere kaldığında, kimse gerçekten bu kadar şaşırmıyor. 

Ama onun yanında başka bir isim daha var: Adolis Garcia. 

Garcia, bu sezon Rangers için göze çarpan bir çaylak oldu. Nisan ayının başlarında çağrıldığından beri, son beş maçında beş ev koşusunu içeren topu eziyor ve Guerrero’yu 16 yaşında MLB ev koşusu liderliğine bağlamak için. 

DAHA: Genç solak Ryan Weathers, Padres’in başarı öyküsünü gözden kaçırdı

Ama o nereden geldi? Ve bu güç dalgalanması gerçek mi? Hadi bir bakalım. 

Garcia her zaman büyük bir güç vurucusu olmuştur.

Her zaman yanlış yapamayacakları halde plakada esnemelerden geçen vurucular vardır. Her adım, yarasanın namlusunu buluyor gibi görünüyor ve Dünya’ya geri dönmeden önce kısa bir güç koşusuna çıkıyorlar. Garcia’nın durumu böyle mi? 

Kesinlikle öyle görünmüyor. Garcia, Kardinaller’de küçük yaştayken hiçbir zaman en büyük aday olarak görülmedi, ama güç her zaman onun kartvizitiydi. Fangraphs, 2019 potansiyel profilini ortalamanın üzerinde bir araca işaret eden ham güç için 55 derece ile etiketledi. 

Ve bu güç, küçüklerin oyunlarında ortaya çıktı. 2017’de Double-A ve Triple-A arasında 124 maçta 15 iç saha koşusu yaptı ve bunu 2018’de Triple-A’da 22 uzun topla izledi ve ardından 21 maçlık bir sezon için majörlere çağrıldı. Bu esnemede güçlü bir şekilde mücadele etti, zamanın yüzde 41.2’sini vurdu ve sadece .118’i vurdu. 2019’da Triple-A’ya geri döndü ve 132 maçta 32 ev koşusu ayarına tekrar topu kapattı. 

Bununla birlikte, güç teklifi yeterli değildi ve o yıl Aralık ayında göreve atandı ve Rangers’a nakit olarak takas edildi. 

Garcia, 2020’de Texas’la altı yarasada bir yudum kahve içti, ancak hiçbir isabeti olmadı. 

2017’de Cardinals ile anlaşmadan önce Garcia, Küba Ulusal Serisinde Ciego de Ávila ile ve Japonya’nın Nippon Profesyonel Beyzbol liginde Yomiuri Giants ile oynayarak zaman geçirdi. Bu gücünü Küba’da Tigers ile gösterdi ve 2016’da Giants ile 32 maçlık kısa bir süre içinde dört ev koşusu başlatmadan önce son iki sezonunda 2014 ve 2015 arasındaki 171 maçta 26 iç saha koşusu yaptı. https://1xbetgiris.top/ 

Garcia neredeyse bu yıl oynama şansı bulamadı

Muhakkak, Ranger’ların bu kaçışın geleceğini bilmeleri gerekiyordu, değil mi? Eh, kesinlikle öyle görünmüyor. 

Garcia, 2019’da Texas tarafından satın alındı ​​ve 2020’de takım için kısa bir süre oynadı. Ancak 10 Şubat 2021’de göreve atandı. Feragat talebinde bulunulmadan gittiğinde, bir bahar eğitim daveti almasına rağmen, reşit olmayanlara gönderildi. Oradayken üretken görünüyordu, sadece 32 vuruşta üç homer fırlattı ve 1.170’lik bir OPS yayınladı. 

Performans, geçen yıl Kardinallerden alındıktan sonra Garcia ile birlikte Rangers’ın mini kampında çalışan Rangers vuruş eğitmeni Luis Ortiz ile yaptığı çalışmalardan kaynaklanıyor. 

Ortiz, Dallas Morning News’e “Yapılacak işlerin olduğunu biliyordu” dedi. Yetenek oradaydı ama biliyorduk ve temas kurma ve topu ortada tutma becerisinin gerçekten ustalaşması gereken bir şey olduğunu biliyordu. O sahayı nasıl saha dışına çıkaracağını ya da nasıl atacağını öğrenmesi gerektiğini biliyordu. Ama ona söylediğim her şeyi denemeye istekliydi. Risk almaya açıktı.”

Garcia’nın erkek kardeşi verimli bir MLB dönemi geçirdi

Garcia’nın adı tanıdık geliyorsa, öyle olması gerektiği içindir. Cesur taraftarlar, 2015 ve 2016 yıllarında takım için etkili bir yarasa olan kardeşi Adonis Garcia’yı tanıyacaklar. 

Adonis Garcia, Atlanta’ya inmeden önce benzer şekilde küçükler arasında zıpladı, ancak bir kez çağrıldığında, 2015 sezonunu 10 homers ve 191 vuruşta .277 vuruş ortalaması ile bitirerek tarihteki ikinci Braves oyuncusu oldu. 200’ün altında vuruşta 10 home run vurmak. 

Adonis Garcia, 2015’te Braves için üretken bir parça gibi görünürken, etkisi 2016’da daha az oldu. 14 home run yaptı, ancak oraya ulaşmak 134 maç aldı. Sonuç olarak Fangraphs, WAR’ını 0.6’da listeledi ve 2015’te 76 daha az oyunda belirlediği 0.7 puanının altına düştü. 

Adonis Garcia, 2018’de bir yıllığına KBO Ligi’nden LG Twins ile anlaştı ve o zamandan beri birkaç Meksika Ligi takımıyla birlikte zıpladı. 

Garcia’nın gücü gerçek mi? 

Göreve iki kez atanan Kübalı dış saha oyuncusu bunu sürdürebilir mi? 

İkinci ligde iktidar için vuruş geçmişi kesinlikle ev sahibi koşularının gerçek olduğunu gösterecektir. Peki ya mevcut MLB numaralarının arkasında? 

Tüm göstergeler, topu sokmaya devam edeceği yönünde. Baseball Savant’a göre, ortalama çıkış hızı ana dallarda yüzde 96’da ve sert vuruş oranı yüzde 95’te. Namlu oranı yüzde 99’da ve sadece Shohei Ohtani, plaka başına yüzde 12,9’luk varil oranından daha fazla topu havaya uçuruyor. 

Garcia, Perşembe günü oyuna 0,288’lik bir vuruşla giriyor ve bu, en azından biraz daha düşecek gibi görünüyor. Çok fazla sert temas kurarken, Garcia ayrıca zamanın yüzde 28,8’ini vuruyor ve zamanın sadece yüzde 4,7’sini yürüyor. Yüzde 39,4’lük takip oranı sorunlu olan 3. yüzdelik dilimde. 

Yine de, Baseball Savant’ın beklenen vuruş ortalaması .273’te, bu nedenle plaka disiplini bazı potansiyel endişeleri vurgularken, şu an için bu sorunların üstesinden gelmek için topa yeterince sert vuruyor. Vuruş topu profiline dayanarak, Baseball Savant tarafından Garcia’ya benzer olarak listelenen isimler: Tyler O’Neill, Ohtani, Fernando Tatis Jr., Rafael Devers ve Franmil Reyes. Bu çok perişan değil. 

Menajerine gelince, Chris Woodward iyi olacağını düşünüyor. 

"Adolis, büyük liglerdeki her genç vurucu gibi büyümek ve öğrenmek zorunda kalacak." Woodward, Sports Illustrated’a söyledi. "Seni çözecekler. Ama ben çoktan gördüm. Onu yarasanın ortasında bile birçok kez uyum sağlarken gördüm. Bir adım atacak ve başını sallayacak. Adam bir dahaki sefere o perdeyi tabağın üzerine fırlattığında, onu sağ orta alana gofret ediyor."

Çoğu zaman sahada galibiyet golleri gördüğünüzde, çok çabuk yakalanırlar.

Ancak Çarşamba gecesi Milliler maçında, yağmur gecikmesi sırasında sahaya çıkan bir golcüye ulaşmak oldukça uzun sürdü.

Tam gol kralı yakalanacak gibiyken, sahadaki kaçışlarını uzatan akıllıca bir hamle yaptı.

DAHA: Mike Shildt beyzbol hakkında açılıyor "Kirli küçük sır"

Dış sahada başlayan golcü oyuncu, iç saha brandasına ulaştığında, güvenlik yaklaşıyordu. İşte o zaman muşambayı bir kayma ve kayma olarak kullandı ve muşambanın silindir borusuna ulaştı. 7News DC’de görebileceğiniz gibi, içeri daldı.

#ICYMI: Yağmur bu akşam Cincinnati Reds’e karşı @Nationals maçını geciktirmiş olsa da, bir kişi geçit töreninde yağmur yağmasına izin vermedi. @troychewning, muşamba üzerinde kayan ve kayan bir golcünün bu videosunu çekti. DAHA FAZLA: https://t.co/AJBcR3YRcn pic.twitter.com/EHF23Awv5A

– 7News DC (@ 7NewsDC) 27 Mayıs 2021

Ne zekice bir hareket. Sonunda tüpten çıkmak zorunda kalsa da, golcü bu hareketle yakalanmasını bir dakika daha geciktirmeyi başardı.

Ulusal taraftarlar, o anı kesinlikle Çarşamba günkü sonsuz yağmur gecikmesinin en yüksek noktası olarak hatırlayacaklar. 11:35’e kadar ET, maç Perşembe öğleden sonrasına kadar Milli Takımın 3-0 önde olduğu maça kadar ertelendi.

Katılanlar maçın bittiğini göremese de, bir süre sonra bir galibiyet serisinin en iyi performanslarından birine tanık oldular.

Manny Pacquiao 2019’dan beri ilk kez bir boks ringine geri dönüyor. 

Cuma günü, Pacquiao, 21 Ağustos’ta Las Vegas’ta yenilmez birleşik ağır siklet şampiyonu Errol Spence Jr.’a karşı bir mücadele için bir poster tweetledi. 

pic.twitter.com/lgwAS5J8c2

— Manny Pacquiao (@MannyPacquiao) 21 Mayıs 2021

Pacquiao, 20 Temmuz 2019’da Keith Thurman’ı WBA (Süper) orta siklet unvanını kazanmak ve 40 yaşında tarihin en eski ağır siklet şampiyonu olmak için bölünmüş bir kararla mağlup ettiğinden beri savaşmıyor. Son üç dövüşünün her birini kazandı. oybirliğiyle alınan kararla Adrien Broner’a karşı galibiyet ve diğerleri olan Lucas Matthysse’ye karşı teknik nakavt.  

KESİNLİKLE VS. BİRLEŞTİRİLMİŞ: Farklı şampiyon türlerini açıklama

Spence (27-0, 21 KOs) kariyerine başlarken yenilmezlik serisini sürdürdü. En son 31 yaşındaki Danny Garcia’yı WBC ve IBF ağır siklet unvanlarını korumak için 5 Aralık 2020’de oybirliğiyle alınan kararla yendi. 27 Mayıs 2017’de Kell Brook’u nakavt ederek IBF unvanını kazandı ve 28 Eylül 2019’da Shawn Porter’a karşı bölünmüş bir kararla WBC unvanını talep etti. 

Spence bu mücadelede Pacquiao’ya (62-7-2, 39 KOs) karşı hem yükseklik hem de menzil avantajına sahip olacak; 3 1/2 inç yüksekliğinde ve beş inç erişim mesafesinde. The Ring, Transnational Boxing Rankings Board ve BoxRec, Spence’i dünyanın en iyi beşinci boksörü olarak listelerken, ESPN ve Amerika Boks Yazarları Derneği onu 4 numarada tutuyor. 

Manny Pacquiao vs. Errol Spence Jr hakkında bilmeniz gereken her şey burada. 

Manny Pacquiao-Errol Spence Jr. Maçı Ne Zaman?

Tarih:  21 Ağustos Cumartesi

Pacquiao-Spence dövüşü 21 Ağustos 2021’de yapılacak. Ana kart ve ana etkinlik için süreler yayınlanmadı. Güncellemeler için tekrar kontrol edin.  

Pacquiao vs Spence Nasıl İzlenir?

Fox Sports PBC PPV

Pacquiao vs Spence dövüşü, Fox Sports’un Premier Boks Şampiyonları aracılığıyla izleme başına ödemeli olarak sunulacak. 

Pacquiao vs Spence ne kadara mal olur?

Fox Sports PBC PPV: TBD

Dövüş için PPV fiyatı açıklanmadı. Güncellemeler için tekrar kontrol edin.

Pacquiao vs Spence nerede oynanıyor?

Pacquiao ve Spence arasındaki mücadele Las Vegas’ta gerçekleşecek. Dövüş mekanı için tekrar kontrol edin. 

Pacquiao vs Spence oranlar

Manny Pacquiao:  TBDErrol Spence Jr.:  TBD

Dövüşle ilgili en son oranlar için tekrar kontrol edin.

Manny Pacquiao kaydı ve biyografisi

Uyruğu: Filipinli Doğum: 17 Aralık 1978 Boy: 5-6 Mesafe: 67 inç Toplam dövüş: 71 Kayıt: 62-7-2, 39 nakavt

Errol Spence Jr. kaydı ve biyografisi

Uyruk:  Amerikan doğumlu:  3 Mart 1990Boy:  5-9 1/2Erişim:  72 inçToplam dövüş:  27Rekor:  27-0, 21 nakavt

Manny Pacquiao vs. Errol Spence Jr. dövüş kartı

Güncellemeler için tekrar kontrol edin. 

Conor McGregor, tüy sıklet ve hafif ağırlık bölümlerinde çifte şampiyon olduğu UFC’deki yüksek sesli maskaralıkları sayesinde ün kazandı.

Octagon’daki başarısı ona o kadar çok koz verdi ki, 2017’de Floyd Mayweather ile bir boks maçında dövüşmek için disiplinleri değiştirmeyi bile başardı ve bu da ona kazançlı bir maaş günü kazandırdı.

McGregor o zamandan beri iş dünyasına daldı, 2021’de 600 milyon dolara satmadan önce 2018’de bir viski markası başlattı ve 2020’de Forbes’in en çok kazanan sporcuları listesinde yer aldı.

İrlandalı dövüşçü son zamanlarda bir dizi futbol kulübüne katılma arzusunu dile getirdi, ancak gerçekte hangi takımı destekliyor? Hedef size bilmeniz gereken her şeyi getirir.

Conor McGregor hangi futbol takımını destekliyor?

McGregor, çocukluğundan beri Red Devils’i takip eden özel bir Manchester United hayranı olduğunu söylüyor.

"O zamanlar izleyiciden çok oyuncuydum ama Manchester United benim takımımdı." McGregor, 2021’in başlarında Man Utd resmi web sitesine söyledi.